Особова картка працівника. Форма N П-2

Можете скачати картку у форматі doc

П-2_Osobova_kartka

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
НАКАЗ

від 25 грудня 2009 року N 495/656
Про затвердження типової форми первинного обліку N П-2 “Особова картка працівника”

Відповідно до вимог статей 4, 14, 18 Закону України “Про державну статистику” та статей 33, 34 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, враховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини восьмої статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України та пунктів 5, 10 Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.94 N 377, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень підприємств, установ, організацій щодо обліку особового складу наказуємо:
1. Затвердити та ввести в дію з 1 січня 2010 року типову форму первинної облікової документації N П-2 “Особова картка працівника”, що додається.
2. Департаменту статистики праці Держкомстату:
2.1. У місячний строк надіслати головним управлінням статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управлінню статистики у місті Севастополі зразок типової форми первинної облікової документації, затвердженої цим наказом.
2.2. Здійснювати методологічне керівництво щодо застосування типової форми первинної облікової документації, затвердженої цим наказом, у частині питань проведення державних статистичних спостережень.
3. Начальникам головних управлінь статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Управління статистики у місті Севастополі довести до відома респондентів інформацію щодо типової форми первинної облікової документації, затвердженої цим наказом.
4. Генеральному штабу Збройних Сил України:
4.1. У місячний строк розіслати копії цього наказу до органів військового управління Збройних Сил України згідно з розрахунком розсилки.
4.2. Здійснювати загальне керівництво роботою, пов’язаною з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов’язаних згідно з типовою формою первинної облікової документації, затвердженою цим наказом, та контроль за станом цієї роботи в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від підпорядкування і форм власності.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держкомстату Власенко Н. С. і Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Свиду І. Ю.
Голова Державного комітету статистики України   О. Г. Осауленко
Тимчасово виконуючий обов’язки  Міністра оборони України  В. В. Іващенко

Також пропоную ознайомитись з скромним, на мій погляд, роз’ясненням Мінстату

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 26.02.2010 р. N 17/1-25/Н-24/10/37

Щодо форми N П-2 “Особова картка працівника”

На <…> запит щодо форми первинної облікової документації N П-2 “Особова картка працівника” повідомляємо наступне.

З урахуванням пропозицій Міністерства оборони щодо вдосконалення типової форми N П-2, Державним комітетом статистики 25.12.2005 р. видано наказ N 496, яким внесено зміни до наказу від 05.12.2009 р. N 489 (далі – наказ N 489). Відповідно до зазначених змін відомості про типову форму N П-2 виключено з наказу N 489.

Натомість, спільним наказом Держкомстату та Міноборони від 25.12.2009 р. N 495/656 (далі – спільний наказ N 495/656) було затверджено типову форму первинної облікової документації зі статистики праці N П-2 “Особова картка працівника”, яку введено в дію з 1 січня 2010 року.

Основні зміни полягають у доповненні типової форми N П-2 розділом II “Відомості про військовий облік”, що передбачає інформацію, яка обліковувалась раніше відповідно до наказу Міністерства статистики України від 27 жовтня 1995 р. N 277 (в частині типової форми N П-2 “Особова картка”).

Слід зауважити, що спільним наказом N 495/656 розмежовано функції щодо питань, які пов’язані з веденням типової форми. Зокрема, відповідно до пункту 4 цього наказу, загальне керівництво роботою, пов’язаною з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов’язаних згідно з типовою формою N П-2 та контроль за станом цієї роботи в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від підпорядкування і форм власності, покладено на Генеральний штаб Збройних Сил України.

На працівників, прийнятих на роботу з 1 січня 2010 року, мають вестися особові картки за формою, затвердженою спільним наказом N 495/656. Переписувати у 2010 році картки, заведені на працівників, прийнятих у 2009 році або у минулі роки, немає потреби.

Звертаємо Вашу увагу, що картки, заведені за формою, затвердженою попередніми наказами, необхідно актуалізувати, тобто додати до них інформацію, що міститься у типовій формі N П-2, затвердженій спільним наказом N 495/656, але відсутня у раніше чинній формі (код професії за Класифікатором професій, місце фактичного проживання працівника, місце державної реєстрації тощо). Відповідні відомості можна зазначити на особовій картці від руки.

Директор департаменту  І. Сеник

Отже, якщо у Вас на підприємстві ведеться картки старої форми раджу привести кадровий облік у відповідності до вимог чинного законодавства України.

З повагою В. Кравчук viktoryurist@gmail.com

6 коментарів до запису “Особова картка працівника. Форма N П-2”

Лишити коментар

Реклама
Опитування

Чи виявився корисним для Вас цей сайт?

Переглянути результати

Завантаження ... Завантаження ...